Menu Zamknij

Czy Ty też lubisz być dobrze poinformowaną osobą?

Kto z nas nie lubi czasem dowiedzieć się czegoś ciekawego lub otrzymać wiadomości od dobrych znajomych? Ja lubię. A do tego lubię pisać listy, zaś Ty masz okazję podrzucić mi adres swojej internetowej skrzynki pocztowej 😉

Możesz od razu przenieść się na sam dół strony i wypełnić krótki formularz lub też najpierw poczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. No dobrze, przyznaję… takie, które mogłyby być zadane.

Czy dostanę prezent za zapis?

Ale już na początku tak bezpośrednio? W założeniu wiadomości ode mnie mają być wartością samą w sobie, bez przekupywania Cię prezentem. Chociaż zdradzę Ci w tajemnicy, że coś się szykuje. Na pewno osoby, do których piszę, dostaną to pierwsze. Tylko nikomu ani słowa!

O czym będziesz pisać?

W formularzu masz opcję zaznaczenia, jakie wiadomości chcesz otrzymywać. Podzieliłam je na trzy główne grupy. Pierwsza dotyczy warsztatu pisarskiego, druga mojej twórczości, zaś ostatnia wszystkiego innego. Możesz wybrać je wszystkie i uzbierać całą kolekcję. Polecam!

Jak często będziesz pisać?

Trudne pytanie. To zależy od kilku czynników, dlatego ciężko mi się zadeklarować na sto procent. Bo co z tego, że obiecam odzywać się w każdy wtorek, jeśli coś się zadzieje i mi jeden wtorek „wypadnie”? Bardzo nie chcę się stresować z tego powodu, że życie lubi mieć swoje własne plany. Tym bardziej nie chcę Twoich nerwów i niecierpliwego chodzenia w tę i we w tę, bo czekasz na list, a go nie ma.

Do osoby zainteresowanej wszystkimi treściami będę odzywać się mniej więcej raz lub dwa razy na tydzień. Na pewno nie częściej, być może trochę rzadziej. Nie zamierzam pisać wtedy, gdy nie mam nic ciekawego do opowiedzenia, bo szanuję Twój i swój czas.

Czy maile od Ciebie są długie?

Cóż… obawiam się, że jestem gadułą. Zwłaszcza gdy znajdę jakiś ciekawy temat, o którym mogłabym opowiadać godzinami. Doceniam jednak to, że chcesz czytać moje maile, więc jeśli już się porządnie rozpiszę, to przynajmniej zrobię wszystko, by było to warte przeczytania.

To gdzie się mogę zapisać?

Formularz poniżej. Zapisuj się i zaglądaj do swojej internetowej skrzynki pocztowej! =^.^=

.